Novinky

eFuse jako nedílná součást automotive​

Mnoho funkcí v moderních automobilech je již elektrifikováno. Pojistky jsou však stále výjimkou. Kdysi byly určeny k ochraně systému před poruchou, nyní jsou často určeny k ochraně systému před nesprávným zacházením.

Čtěte dál
EOL testovací stroj

Testujeme kabely do elektromobilů

V našem portfoliu najdete nový produkt – EOL tester s otočným stolem, robotem a 3D profiloměrem. Krátký článek a hlavně video, které pro nás natočili partneři z ABB najdete pod proklikem.

Čtěte dál

End of Line testování

EOL, neboli End of Line testování. Co se skrývá pod tímto pojmem? End of Line testování (EOL) je důležitým aspektem ověřování produktů ve výrobních společnostech. Účelem EOL testování je zajistit, aby žádné vadné díly neopustily výrobu.

Čtěte dál

Pomáháme Ukrajině

Není to poprvé, co jsme se zapojili do veřejného dění a pomohli tam, kde byla pomoc a sounáležitost potřeba. V posledních letech jsme například s kolegy podnikali společné výlety s klienty domovů důchodců na kulturně zajímavá místa v okolí. Mezigenerační setkání přinášející zkušenosti a obohacení oběma stranám, však není jedinou záležitostí, kde se jako Kentigen snažíme být nápomocní.

Čtěte dál

Dobroden ve Znojmě

DOBRODEN VE ZNOJMĚ Dlouhodobě spolupracujeme s organizací ADRA, která pro seniory pořádá nezapomenutelné Dobrodny. Dny, kdy se můžeme zapojit a jet se seniory na výlet, popovídat si, být si nablízku a

Čtěte dál