Školení

Při nabývání nových znalostí v oblasti NI LabVIEW, NI TestStandu nebo funkcí z NI LabVIEW toolboxů, je nejlepší se učit přímo od profesionálů.
Jsme certifikovaní v nástrojích NI, na úrovni architektů (CLA, CTA) a developerů (CLD, CTD), abychom byli schopni navrhnout optimální řešení pro potřeby každého zákazníka. Při práci na projektech neustále řešíme nové výzvy, kromě “Core X” znalostí disponujeme i hacky z praxe.

 

LabVIEW

Rádi Vás provedeme základy programování v LabVIEW. Tento školicí kurz je podobný jako NI LabVIEW Core 1 a je prvním krokem k získání certifikace LabVIEW (CLAD, tedy certifikovaný associate developer). Školíme v češtině i angličtině.

TestStand

Našim partnerům také nabízíme školení sekvenceru od firmy National Instruments. Využijete jej nejlépe pro vývoj automatických testovacích aplikací. 
Máme pro Vás připravené školení “TestStand 1”, školíme v češtině i angličtině.

DIAdem

DIAdem je aplikační software, který pomáhá inženýrům urychlit následné zpracování naměřených dat. Je optimalizován pro velké soubory dat a obsahuje nástroje pro rychlou agregaci a vyhledávání dat, jejich zobrazení a zkoumání včetně transformace pomocí speciálních analytických funkcí.
Pokud se s tímto nástrojem chcete seznámit blíž, rádi pro Vás připravíme školení.

Registrace