Aktuální pracovní příležitosti

Elektromontér rozvaděčů

BRNO 

Dobrý den, já jsem rack z naší montážní haly. Naši chlapi na mně makají, co to dá, ale stejně by se jim hodily minimálně jedny ruce navíc. Proto jim společně s Luckou z HR hledám kolegu, který doplní náš dvoučlenný tým Elektromontérů.

Business Development Manager

BRNO | PRAHA | HODONÍN

Zdravím, já jsem Marek, jednatel společnosti Kentigen, kterou jsem v roce 2013 spoluzaložil. Protože rychle rosteme, hledáme k nám parťáka, co nám pomůže byznys rozšířit do zahraničí.

PLC programátor

BRNO

Dobrý den, já jsem rack z naší montáže a hledám k nám na halu programátora moderních řídicích systémů na bázi PC pro výrobní linky a měřicí stroje, převážně v oblasti automobilového průmyslu.

Systems Engineer

BRNO

Nazdar, já jsem Dominik a hledám posilu do našeho týmu SW vývoje v automatizaci. Pracujeme převážně s nástroji od National Instruments a jazyky jako LabVIEW, C/C++ a .NET. Naše projekty jsou různorodé, teď třeba pracujeme na testovací sekvenci high-end LED modulů do interiérů aut.

Programátor robotů

BRNO | HODONÍN

Ahoj, já jsem Matěj a hledám posilu do týmu programátorů robotů. Rádi přijmeme profíka, který se rychle zorientuje v situaci, přidá svoje zkušenosti a posune oblast Robotizace zase o kousek dál.

Vision Systems Engineer

BRNO

Zdravím, já jsem Lucka a nyní v Kentigenu rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu se zkušenostmi z oblasti Vision či optických inspekcí.

Operations Manager

BRNO

Zdravím, já jsem Lucka a nyní v Kentigenu rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu se zkušenostmi z oblasti Vision či optických inspekcí.

cs_CZCZ