Aktuální pracovní příležitosti

Technical Sales Manager

BRNO | HODONÍN | PRAHA

Zdravím, já jsem Marek, jednatel společnosti Kentigen, kterou jsem v roce 2013 spoluzaložil. Protože rychle rosteme, položili jsme základ obchodního týmu. Nyní jsme v týmu jen dva, a proto budeme rádi, když se k nám přidá třetí do party, ideálně již teď, nebo na podzim 2022. Naším největším úkolem je a bude jednání …

Elektromontér rozvaděčů

BRNO 

Dobrý den, já jsem rack z naší montážní haly. Naši chlapi na mně makají, co to dá, ale stejně by se jim hodily minimálně jedny ruce navíc. Proto jim společně s Luckou z HR hledám kolegu, který doplní náš dvoučlenný tým Elektromontérů.

Elektroprojektant

BRNO 

Zdravím, já jsem Lucka, HR u nás v Kentigenu. Hledám posilu pro své kolegy hledám zručnou posilu, které není cizí návrh a rozkreslení rozváděčů v Eplanu, práce s dokumentací a elektroniku má jako koníčka.

PLC programátor

BRNO | HODONÍN 

Dobrý den, já jsem rack z naší montáže a hledám k nám na halu programátora moderních řídicích systémů na bázi PC pro výrobní linky a měřicí stroje, převážně v oblasti automobilového průmyslu.

Programátor robotů

BRNO | HODONÍN

Ahoj, já jsem Matěj a hledám posilu do týmu programátorů robotů. Rádi přijmeme profíka, který se rychle zorientuje v situaci, přidá svoje zkušenosti a posune oblast Robotizace zase o kousek dál.

Systems Engineer

BRNO 

Nazdar, já jsem Dominik a hledám posilu do našeho týmu SW vývoje v automatizaci. Pracujeme převážně s nástroji od National Instruments a jazyky jako C++ a .NET. Naše projekty jsou různorodé, teď třeba pracujeme na testovací sekvenci high-end LED modulů do interiérů aut.

Vision Systems Engineer

BRNO

Zdravím, já jsem Lucka a nyní v Kentigenu rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu se zkušenostmi z oblasti Vision či optických inspekcí.

Operations Manager

BRNO

Zdravím, já jsem Lucka a nyní v Kentigenu rozšiřujeme náš tým a hledáme kolegu se zkušenostmi z oblasti Vision či optických inspekcí.

Marketingový specialista - poloviční až celý úvazek

BRNO

Zdravím, já jsem Lucka a hledám k nám do Kentigenu zkušeného člověka, co naši marketingovou agendu uchopí pevně do svých rukou. Oceníme předešlé zkušenosti, komunikativní angličtinu a lidský přístup se selským rozumem.