Aktuální pracovní příležitosti

Vision Engineer

BRNO

Ahoj, já jsem Standa, v Kentigenu pracuji jako Vision Engineer. Protože se teď rozrůstáme, hledám k sobě druhého do týmu. Ideálně někoho se zkušenostmi z oblasti Vision či optických inspekcí.

Elektroprojektant

BRNO

Zdravím, já jsem Lucka, HR u nás v Kentigenu. Pro své kolegy hledám zručnou posilu, které není cizí návrh a rozkreslení rozváděčů
v Eplanu, práce s dokumentací a elektroniku má jako koníčka.

Marketing manager

BRNO

Zdravím, já jsem Pavel, obchodní ředitel společnosti Kentigen. Rosteme a hledáme k nám parťáka, co nám pomůže zaštítit celou marketingovou agendu.

Systems Engineer

BRNO

Nazdar, já jsem Dominik a hledám posilu do našeho týmu SW vývoje v automatizaci. Pracujeme převážně s nástroji od NI a jazyky jako LabVIEW, C/C++ a .NET. Naše projekty jsou různorodé, převážně pracujeme na projektech pro automotive.

Elektromontér rozvaděčů - brigáda

BRNO 

Ahoj, já jsem Vítek a k sobě na halu hledám dalšího elektromontéra, protože už fakt nestíhám. Je tu veselo, rychlé pracovní tempo a stále dost práce. Budeme rádi, když k nám přijde parťák, co nezkazí žádnou legraci, má zkušenosti z oboru a je samostatný.

Obchodní ředitel

BRNO | PRAHA | HODONÍN

Zdravím, já jsem Marek, jednatel společnosti Kentigen, kterou jsem v roce 2013 spoluzaložil. Teď hledám partnera, který celou oblast Obchodu u nás v Kentigenu zaštítí, a ještě vice rozvine.

PLC programátor

BRNO

Dobrý den, já jsem rack z naší montáže a hledám k nám na halu programátora moderních řídicích systémů na bázi PC pro výrobní linky a měřicí stroje, převážně v oblasti automobilového průmyslu.

Programátor robotů

BRNO | HODONÍN

Ahoj, já jsem Matěj a hledám posilu do týmu programátorů robotů. Rádi přijmeme profíka, který se rychle zorientuje v situaci, přidá svoje zkušenosti a posune oblast Robotizace zase o kousek dál.