Partneři a Specializace

NI, dříve National Instruments Corporation, je americká společnost s celosvětovou působností. Je jedním z největších výrobců automatizovaných testovacích zařízení a virtuálního přístrojového softwaru. V našich řešeních najdete jejich SW LabVIEW, TestStand a DIAdem.

Kentigen je hrdým partnerem National Instruments již 10 let. Během těchto let jsme úspěšně dokončili vice než sto projektů založených na platformě NI. Především díky této spolupráci jsme NI top 500 partnerem a jejich SW také školíme.

acroname-logo

Acroname® je americká společnost, která poskytuje expertízu a produkty pro embedded aplikace (robotických systémů, automatizačních a řídicích systémů).  Portfolio je zaměřeno především na výrobní testovací moduly a programovatelné USB produkty. Naše partnerství započalo projektem EOL test systému pro USB-C hub. 
Produkty Acroname Vám rádi dodáme. Stránku pro poptávku najdete zde.

ABB je přední světová technologická společnost, která podporuje transformaci průmyslu s cílem dosáhnout produktivnější a udržitelnější budoucnost. Kentigen využívá zejména špičkové roboty, řešení pro bezpečnost a elektrotechnické komponenty ABB. Hlavním argumentem je technická podpora společnosti a jejich robot studio, které je opravdu velkým pomocníkem při výběru robotů do našich end of line testovacích řešení.


Keysight, přední poskytovatel testovacích, návrhových a emulačních zařízení pro testování sítí, měření, automatizaci,
nové technologie (5G, 6G, IoT, Quantum) a mnoho dalších.​

Cognex je předním světovým poskytovatelem kamerových systémů, softwaru, senzorů a průmyslových čteček čárových kódů používaných v automatizaci výroby.

Sortiment společnosti B&R je orientován na výrobu strojů a zařízení, společnost působí také v oblasti automatizace továren a procesů. Jako součást rodiny ABB dodává B&R vysoce kvalitní produkty, které hledáme pro naše řešení.

Společnost KEYENCE, přední světový dodavatel senzorů, měřicích systémů, laserových značkovačů, mikroskopů a systémů strojového vidění, stojí v čele automatizace výroby.
V našich řešeních najdete hlavně 3D profiloměry a popisovací lasery, naši inženýři si chválí jak snadnou integraci do řešení, tak kvalitu a podporu české pobočky společnosti Keyence.

Společnost Siemens vytváří a  dodává jedny z nejmodernějších výrobků a technologií – od rychlovlaků přes digitální elektromotory po řídicí systémy s umělou inteligencí a řešení chytrých budov.