Programování v ni TESTSTAND

TestStand je software pro správu testů od National Instruments, který pomáhá vyvíjet, ladit a nasazovat testovací systémy a poskytuje úplný přehled o procesu a výsledcích testování.

TestStand pomáhá inženýrům rychle vyvíjet automatizované testovací a validační systémy. Funkčnost systému lze rozšířit tím, že se v TestStandu vyvinou testovací sekvence, které integrují moduly kódu napsané v jiném programovacím jazyce. Před nasazením testovacích systémů do výroby lze také využít vestavěné funkce k profilování a optimalizaci rychlosti a paralelismu. TestStand nabízí zásuvné moduly pro tvorbu reportů, protokolování databází a propojení s dalšími systémy, aby vyhověl potřebám jakéhokoli prostředí. S TestStandem můžete bez obav nasadit vysoce výkonné testovací systémy, které běží produkční rychlostí. 

Nabízíme vám službu naprogramování aplikace pro váš projekt TestStand (případně ostatních nástrojích platformy National Instruments a dalších SW). Naši inženýři programují v TestStandu denně a jsou schopni vám nabídnout své know-how při řešení vašich projektů.

 • Úspora času

  Dostaňte výrobky rychleji na trh

 • Úspora nákladů

  Platíte za odborné znalosti jen když je opravdu potřebujete

 • Maximalizace výsledků

  Dosáhněte nejlepších možných výsledků pomocí dostupných technologíí a našich specialistů

CHCI POPTAT SPECIALISTU NA TESTSTAND, PŘÍPADNĚ KONZULTACI K MÉMU PROJEKTU:

  Slavnostně přísaháme, že s vaší emailovou adresou budeme zacházet s maximální úctou a budeme ji používat pouze pro dobro, a také vám budeme zasílat newslettery plné užitečných technických informací. Přečtěte si naše zásady GDPR.


  Další produkty